Znamy gwiazdy 3. MARKOWEGO FESTIWALU 2023

Tegoroczna edycja MARKOWEGO FESTIWALU odbędzie się między 3 a 5 sierpnia 2023 roku na legendarnych wyspiarskich scenach Amfiteatru im. Marka Grechuty oraz Muszli Koncertowej przy Promenadzie.

Już po raz trzeci do Świnoujścia na MARKOWY FESTIWAL zjedzie plejada gwiazd. Na początek Voytek Soko, Mikołaj Adamczak oraz Miłosz Gałaj czyli znakomite tenorskie trio TRE VOCI i największe przeboje wszechczasów. A potem Sonia Bohosiewicz, Julia Curyło, Kasia Cerekwicka, Renata Dancewicz, Laura Łącz, Kasia Moś, Zofia Nowakowska, Ania Rusowicz, Beata Rybotycka, Joanna Trzepiecińska, Zygmunt Chajzer, Jacek Cygan, Marcin Januszkiewicz, Krzysztof Kiljański, Krzysztof Kwiatkowski, Łukasz Maciejewski, Andrzej Poniedzielski, Antek Sojka, Antek Smykiewicz , Sławek Uniatowski, Robert Więckiewicz, Łukasz Zagrobelny, Warsaw Impressione Orchestra pod dyrekcją Tomasza Szymusia, Kameleon Quintet pod kierownictwem Radosława Labahua. Idea MARKOWEGO FESTIWALU to analogia charakteru Świnoujścia, miasta położonego na 44 wyspach. To eleganckie wczasowisko o prawdziwie europejskim sznycie, kojarzone z tym, co najlepsze i najpiękniejsze, MARKOWE! To festiwal niemal wszystkich sztuk, przedsięwzięcie interdyscyplinarne z muzyką, literaturą, sztuką, spotkaniami oraz prezentacjami sztuki wizualnej. To emanacja sztuki o wysokiej próbie wrażliwości, piękna i mądrości.