Zapraszamy serdecznie na wernisaż prac grupy Fort Art. Uroczyste otwarcie wystawy w Galerii ART MDK przy ul. Wojska Polskiego 1/1, nastąpi 17 lutego, tradycyjnie o godz. 18.00. Wstęp wolny.

Grupa Fort Art, to artyści sztuk wizualnych rezydujących głównie w Świnoujściu i współdziałających z artystami z poza granic Polski. Grupa zainicjowała swoją działalność w roku 2018 wystawą "UWAGA SZTUKA" w Forcie Zachodnim w Świnoujściu, która dała początek corocznym wydarzeniom artystycznym odbywającym się w bunkrze Fortu Zachodniego.

W działaniach grupy biorą udział:

Roman Adamczyk, Katarzyna Baranowska, Bhima Griem, January Korff, Aneta Kruk, Tomasz Sudoł i Marian Zwierzchowski.

Na wystawie która zostanie otwarta w sobotę 17 lutego, grupa zaprezentuje malarstwo, ceramikę, instalację przestrzenną i tekstylną oraz video.

Wystawa w Galerii ART będzie czynna do 21 marca.