dla niesłyszących

mdk swinoujscie logo

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyjątkowo późno proponujemy Wam w tym roku podsumowanie Kreatywnych Ferii Zimowych w Miejskim Domu Kultury. Mamy ku temu jednak ważny powód. Podczas trwania ferii, grupa fotografów z koła fotograficznego dokumentowała nasze działania. Teraz przyszedł czas na mały przegląd ich pracy.

Koło fotograficzne od niedawna działa w murach MDK. Jednym z pomysłów było fotografowanie zajęć prowadzonych podczas ferii zimowych. Marianna Kotuniak, Karolina Mysiak, Adam Augustyn i Radek Dobke odwiedzali nasze pracownie z aparatem w ręku. Efekt ich twórczości możecie zobaczyć w galerii na końcu artykułu.

Przejdźmy jednak do samego podsumowanie. W czasie dwóch tygodni trwania ferii, od 15 do 27 stycznia, odbyły się kilkadziesiąt warsztatów, zarówno w naszym budynku głównym jak i filiach w Przytorze, Warszowie i Karsiborzu. Wzięło w nich udział 1655 uczestników! Oczywiście w tej liczbie są również widzowie spektaklu teatralnego, a było ich blisko czterystu. W wycieczce do Szczecińskich muzeów wzięło udział 50 dzieci.

Ogólnie do wybory było niemal 50 różnych aktywności – plastycznych, teatralnych, ruchowych, muzycznych, a nawet kulinarnych.

Na koniec jeszcze zaproszenie dla wszystkich chętnych. Koło fotograficzne zbiera się w każdy czwartek o godz. 17.00 w Sali Konferencyjnej (p. 311) w budynku głównym przy ul. Wojska Polskiego 1/1. Zapraszamy!

Newsletter - Bądź na bieżąco!

Akceptuję warunki Polityka prywatności
Edytuj
MDK Świnoujście
Zobacz także
Konwersja cyfrowa domów kultury
Programy unijne
Markowy festiwal
Port Szczecin-Świnoujście
Trzy Wyspy