Piknik Osiedla Warszów już w sobotę!

1 lipca w Filii MDK Warszów przy ul. Sosnowej, odbędzie się tradycyjny Piknik Osiedla. Sobotnie popołudnie na prawobrzeżu będzie stało pod znakiem zabaw, muzyki i dobrego jedzenia. Startujemy o godz. 15.00. Wstęp wolny!

Warszowska impreza to wspólne dzieło mieszkańców prawobrzeżnego Świnoujścia, którzy przy wsparciu Miasta i Sponsorów przygotowali moc atrakcji. Animacje dla dzieci, pokazy sztuki iluzjonistycznej i specjalny event - budowanie konstrukcji z rurek. Najmłodsi będą mogli pobawić się na dmuchanym zamku, pomalować sobie buzię, wziąć udział w warsztatach plastycznych. Organizatorzy zadbają również o to, żeby nikt na pikniku nie był głodny. Wata cukrowa, popcorn, gofry, hot-dogi, a także przygotowany przez mieszkańców grill, garniec zupy i kiermasz ciast. Na scenie pojawią się zespoły Epic Tunes, MaSza wraz z tancerkami oraz DJ Roni na deser. Sponsorem Głównym wydarzenia jest Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System S.A.