dla niesłyszących

mdk swinoujscie logo

Biuletyn Informacji Publicznej

Już w najbliższy czwartek (18.04) zapraszamy na koncert „Pierwsze kroki na estradzie”.  Początek wydarzenia o godz. 18.00. Sala Teatralna MDK, ul. Matejki 11, wstęp wolny!

Z wielką radością zapraszamy na niezwykłe wydarzenie muzyczne – koncert Pracowni wokalno-artystycznej "Pierwsze Kroki na Estradzie"! To wyjątkowa okazja, aby byli Państwo świadkami debiutu początkujących wokalistów, którzy z odwagą stawiają pierwsze kroki w kierunku spełniania swoich marzeń.

Pokonywanie tremy to wyzwanie, z którym każdy artysta musi się zmierzyć. To naturalna część procesu rozwoju i dowód na to, że to, co robimy, ma dla nas ogromne znaczenie. Nasza scena stanie się bezpiecznym miejscem, gdzie każdy występ będzie krokiem do przodu, niezależnie od wieku czy doświadczenia.

Przyjdźcie i bądźcie częścią magicznego wydarzenia, gdzie nowe gwiazdy rozświetlą muzyczne niebo. Odkryjcie z nami radość tworzenia i siłę, jaką daje muzyka. Niech ten koncert będzie przypomnieniem, że każdy ma w sobie iskrę, która może rozpalić ogień na scenie i w życiu.

pierwsze kroki page 001

Newsletter - Bądź na bieżąco!

Akceptuję warunki Polityka prywatności
Edytuj
MDK Świnoujście
Zobacz także
Konwersja cyfrowa domów kultury
Programy unijne
Markowy festiwal
Port Szczecin-Świnoujście
Trzy Wyspy