Operetki smak na Dni Morza 2023

Można już odbierać bezpłatne zaproszenia na koncert pt. „Operetki smak. Koncert z nutą humoru”, który odbędzie się w ramach Dni Morza 2023 w Amfiteatrze im. Marka Grechuty w Świnoujściu.

Wejściówki są dostępne w Kasie Miejskiego Domu Kultury od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 14.00 oraz w Galerii Art w godz. 12.00 – 16.00 Ilość zaproszeń ograniczona! 2 lipca o godz. 20.00 w Świnoujściu zapraszamy widzów do amfiteatru w Świnoujściu na muzyczną ucztę - koncert „Operetki smak” z uwielbianymi szlagierami. W bogatym repertuarze koncertu nie zabraknie najpiękniejszych arii operowych, pełnych dowcipu fragmentów operetek oraz wirtuozerskich popisów orkiestry. W programie znajdą się także porywające i energetyczne piosenki z najsłynniejszych musicali. Lekkie i odprężające, z nutą dobrego humoru, dla wszystkich spragnionych dobrej energii, znakomicie wpisujące się w wakacyjny nastrój i nadmorską scenerię. W tę niezapomnianą podróż do czarującego świata muzyki zabiorą Państwa Soliści i Orkiestra Opery na Zamku pod batutą maestro Vladimira Kiradijeva. Całości muzycznej uczty dopełni prowadzący galę Dariusz Hibler, który okrasi wykonywane utwory anegdotami i ciekawostkami. Gorąco zachęcamy do przyjścia na to wyjątkowe wydarzenie. To będzie wspaniały początek lata! Zapraszamy! Wystąpią Soliści Opery na Zamku: Ewa Olszewska, Lucyna Boguszewska Janusz Lewandowski, Tomasz Łuczak, Łukasz Ratajczak, Paweł Wolski Oraz Orkiestra Opery na Zamku pod batutą maestro Vladimira Kiradjeva Prowadzenie: Dariusz Hibler Sponsorem wydarzenia jest: