dla niesłyszących

mdk swinoujscie logo

Biuletyn Informacji Publicznej

Dyrygentka Dorota Naklicka wraz z Chórem Dziewczęcym Logos, zapraszają na swój koncert do Galerii Sztuki Współczesnej ms44, 18 kwietnia o godzinie 19.30.

To wydarzenie artystyczne jest częścią kontynuacji obchodów jubileuszu 25 lecia Chóru, więc w programie znajdą się pieśni tradycyjne, utwory sakralne (w tym 3 części jazzowej mszy), oraz kilka utworów o tematyce świeckiej. To wspólne spotkanie stworzy dobrą możliwość dla sympatyków Chóru, aby móc wymiernie wesprzeć jego dalszy rozwój i organizacyjne potrzeby. Dziewczęcy chór Logos to jedna z niewielu rodzimych form kultury wysokiej na 44 wyspach, więc tym bardziej należy, wesprzeć ich dobrymi emocjami i własną szczodrą obecnością. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny, oczekiwany.

Koncert pięknie wpisuje się w aktualną galeryjną wystawę "Lekcja martwego języka", traktującej przecież o tożsamości lokalnej, a jego tytuł w ms44"islands sounds", został przyjęty z muzycznego cyklu który realizowaliśmy z Darkiem Ryżczakiem na 44wyspach. Odnosi się również do tego co było bliskie sztuce Elżbiety i Krzysztofa Naklickich, a dzisiaj tak umiejętnie rozwija dyrygentka Dorota Naklicka.

Z obawy że w przestrzeni galerii może zabraknąć wolnych miejsc, proponujemy zjawić się w ms44 jak najwcześniej. Ponieważ widownia, na pewno zostanie wypełniona niedawnymi kandydatami do pracy w samorządzie, czyli 156-oma osobami w których tak żarliwie głoszona miłość do kultury, na pewno nie wygasła. Dziewczęcy chór Logos to jedna z niewielu rodzimych form kultury wysokiej na 44 wyspach, więc tym bardziej należy, wesprzeć ich dobrymi emocjami i własną szczodrą obecnością.

Koncert Chóru Logos, 18 kwietnia, godzina 19.30, Galeria Sztuki Współczesnej ms44, ul. Armii Krajowej 13, Świnoujście. Wstęp wolny, oczekiwany.

Newsletter - Bądź na bieżąco!

Akceptuję warunki Polityka prywatności
Edytuj
MDK Świnoujście
Zobacz także
Konwersja cyfrowa domów kultury
Programy unijne
Markowy festiwal
Port Szczecin-Świnoujście
Trzy Wyspy