dla niesłyszących

mdk swinoujscie logo

Biuletyn Informacji Publicznej

Bardzo chcielibyśmy, żeby Dzień Dziecka trwał cały rok. Może jeszcze nie teraz, może za chwilę ale zrobimy wszystko, żeby zabawa trwała jak najdłużej. Dlatego tegoroczny Dzień Dziecka na Wyspach potrwa cztery dni. Zaczynamy już w najbliższy piątek, 31 maja! Sprawdźcie, co będzie się działo w Miejskim Domu Kultury!

Jako pierwsi rozpoczną świętowanie mieszkańcy dzielnicy Warszów. Tam, na pl. Piracka Przygoda odbędą się spektakle, gry i animacje, a także piana party! Początek o godz. 15.00! Sposorem Dnia Dziecka na Warszowie jest firma Gaz-System.

GAZ SYSTEM logo 20 lecie CMYK 1 page 001

1 czerwca główne obchody w Muszli Koncertowej przy Promenadzie! Początek również o godz. 15.00, a w programie masa atrakcji! Warsztaty i pokazy cyrkowe, dmuchane zjeżdżalnie, strefa kredy, malowanie twarzy, bajkowa gimnastyka i wiele innych. A na wszystkich będzie czekał słodki poczęstunek. Ten dzień jest współorganizowany z Fundacją Speak Up i Stowarzyszeniem Kierunek Świnoujście.

W niedzielę również zapraszamy do Muszli Koncertowej. Tym razem na widowisko muzyczne przygotowane przez nasze pracownie – wokalną i teatralną pod kierunkiem Mariny Nikoriuk i Doroty Świszczewskiej. Kraina 44 bajek to autorska opowieść oparta o światy, historie i fantazje pochodzące z wyobraźni twórców. W spektaklu weźmie udział 44 wykonawców! Początek o godz. 16.00.

Tego samego dnia, świętuje również dzielnica Przytór. Tutaj od godz. 15.00 piknik rodzinny z animacjami i atrakcjami dla dzieci. Nie zabraknie oczywiście poczęstunku, tak na słodko jak i na słono!

Ostatnim etapem świętowania będzie Dzień Dziecka w dzielnicy Karsibórz. Tu jednak impreza odbędzie się 8 czerwca. Początek o godz. 15.00, a w programie moc atrakcji – zabawy z animatorem, występy wokalne małych artystów i wiele, wiele innych. Sponsorem Dnia Dziecka w dzielnicy Karibórz jest firma Sprint.pl

Sprint2008 logo

Wstęp i udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny. Dojazd do naszych prawobrzeżnych filii jest możliwy autobusami 5T i 7T z lewobrzeża.

dzień dziecka plakat 2024.15 page 001

Newsletter - Bądź na bieżąco!

Akceptuję warunki Polityka prywatności
Edytuj
MDK Świnoujście
Zobacz także
Konwersja cyfrowa domów kultury
Programy unijne
Markowy festiwal
Port Szczecin-Świnoujście
Trzy Wyspy