W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce – dom praca, dom praca. Od czas do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się głowę. Jak to możliwe? Zapraszamy na komedię „Żona do adopcji”, z udziałem Olgi Borys, Marka Pituchy oraz Jakuba Wonsa. Sala Teatralna, 24 marca, o godz. 17.00. Bilety w cenie 55 zł.

Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem „normalności”.

Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie? Trzeba to zobaczyć.

Bilety w cenie 55 zł, do nabycia w kasach: Kasa MDK, ul. Wojska Polskiego 1/1, II piętro, p. 317, pon – pią, 8-15, Galeria ART, wto – sob, 12-18, oraz na stronie kupbilecik.pl

Organizatorem spektaklu jest Stacja ART

Marek Pituch | Żona do adopcji | Sala Teatralna MDK, ul. Jana Matejki 11

Reżyseria: Jakub Ehrlich

Scenografia: Adam Grządziel

Muzyka: Szymon Suchoń

Kostiumy: Ewa Kowalewska

Występują: Olga Borys, Marek Pituch, Jakub Wons

Skip to content