Nie o północy ale o godz. 17.00 rozpocznie się pierwszy w tym roku spektakl na scenie Sali Teatralnej. 10 lutego zapraszamy Was na „Lunch o północy” w reżyserii Jakuba Przebindowskiego. Cena biletów – 80 złotych.

Choć obsada jest kameralna, to aż kipi znakomitymi nazwiskami. Zobaczymy Joannę Kurowską, Annę Oberc, Pawła Królikowskiego oraz Piotra Gąsowskiego. Na tej komedii po prostu nie może Was zabraknąć.

Lunch o Północy to próba przyjrzenia się temu co nas podnieca, bawi i intryguje. W szesnastą rocznicę ślubu Roman zaprasza do swojego jeszcze niewykończonego domu poznaną przez internetowy portal parę, by urządzić wspólne frywolne party. Tajemnicze spotkanie ma być niespodzianką i prezentem dla jego żony Barbary. Nieoczekiwany zwrot akcji sprawia, że do ich nowego lokum trafiają niewłaściwi ludzie. Omyłkowe spotkanie staje się pretekstem do opowieści o małżeńskich związkach, miłości, seksie i marzeniach, głęboko skrywanych w naszej podświadomości.

Bilety do nabycia w naszych kasach: Wojska Polskiego 1/1, p. 317, II piętro, poniedziałek – piątek, godz. 8.00-15.00 lub w Galerii ART MDK, ul. Wojska Polskiego 1/1, wtorek – sobota, godz. 12.00-18.00.

Zapraszamy.

Skip to content