Pracownia Teatralna MDK rusza z nowymi projektami. Już od października wszyscy, którzy czują, że teatr jest ich przestrzenią do rozmowy, dyskusji, miejscem przekraczania granic i wyrażania siebie, mogą odnaleźć swoje miejsce w wybranej odsłonie pracowni teatralnej. Oferta skierowana jest do każdej grupy wiekowej i wszystkich tych którym teatr pod każdą postacią nie jest obojętny.

MAŁA WYSPA
dla najmłodszych, dobrze rokujących aktorów, reżyserów, scenografów i dramatopisarzy. Zajęcia dla dzieci od 7 do 13 lat. Warsztaty rozbudzające wyobraźnię, integrujące wszelkie dziedziny sztuki teatralnej. Praca na scenie, impostacja, przełamanie swoich barier i zwyczajnie dobra zabawa.

WYTWÓRNIA
dla młodzieży od 14 do 19 roku życia. Dla wszystkich, którzy myślą o pracy związanej z dziedzinami sztuki teatralnej, wrażliwców i wulkanów energii. Zajęcia łączące w sobie słowo, obraz, ruch, światło i dźwięk. Praca nad grupowym spektaklem, monodramem czy aktorskim duetem, w zależności od potrzeb i predyspozycji.

WYTWÓRNIA FORMY
czyli dorosła odsłona zajęć teatralnych. Przestrzeń odarta ze zwykłej codzienności, otwarta na wzajemne inspiracje, pracę warsztatową. Pracownia twórcza, pozwalająca przebywać w przestrzeni kultury, sztuki i ważnych tematów.

Wszelkie informacje w Domu Kultury
Instruktor: Katarzyna Lis, absolwentka warszawskiej Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza.
Informacje i zapisy: 603 765 998

Skip to content