Święta Wielkanocne wypadają w tym roku wyjątkowo wcześnie. Już Środa Popielcowa w jednym dniu z Dniem Świętego Walentego to niezłe połączenie. Sama Wielkanoc zaś przypada 1 kwietnia, w Prima Aprilis... W takich oto realiach ogłaszamy kolejną edycję corocznego Ogólnopolskiego Konkursu na Pisankę Wielkanocną.

W tym roku w związku z naglącymi terminami, termin nadsyłania prac jest wyjątkowo krótki. Nasze skrzynki zamykamy już 16 marca, a więc za niespełna miesiąc. Znając jednak Waszą kreatywność, wierzymy że podołacie temu wyzwaniu. Uwaga - bardzo prosimy o zapoznanie się z mocno zmienionym w tym roku regulaminem konkursu! Całość można znaleźć poniżej wraz z kartą zgłoszeniową. Pliki można również pobrać na swoje urządzenie. Regulamin konkursu (PDF) Karta zgłoszenia (PDF) Karta zgłoszenia (DOC) Wypełnione karty zgłoszeń prosimy załączyć do konkursowych pisanek. Jest to jeden z warunków przystąpienia do konkursu. Swoje prace prosimy wysyłać na adres Miejskiego Domu Kultury w Świnoujściu, ul. Wojska Polskiego 1/1, 72-600 Świnoujście. Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu nastąpi tradycyjnie w Niedzielę Palmową. W tym roku wypada ona 25 marca. Tego dnia zapraszamy wszystkich chętnych do Galerii ART MDK. Na zwycięzców wszystkich kategorii czekają atrakcyjne nagrody! Zapraszamy.