Czwartkowy wieczór będzie należał do młodych tancerzy. Akademia Tańca Miejskiego Domu Kultury zaprasza na pokaz swoich umiejętności. Zaczynamy o godz. 17.00, Sala Kameralna, II piętro, ul. Wojska Polskiego 1/1.

Zaprezentują się wszystkie grupy prowadzone przez instruktor Paulinę Surudo - od 4-latków, po najstarszych 12-latków. Uczestnicy przygotowali po kilka układów tanecznych - będą Minionki, będzie Kraina lodu, będzie też świątecznie. Wieczór jest też w końcu okazją do tego, żeby spotkać się wspólnie przed Bożym Narodzeniem. Grupy na co dzień pracują z techniką tańca współczesnego. Bawią się ruchem i słowem. Poznają rolę teatru tańca i tworzą ruch improwizowany. Bazujemy na tańcu kreatywnym i razem tworzymy opowieść, którą chcemy przekazać ruchem. Choreografia wprowadza Nas w świat baletu, bajki i magii. Zapraszamy! Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona.