Co mają ze sobą wspólnego puzzle, koty, eco-torby i T-shirty? Wszystkie powstają podczas feryjnych zajęć prowadzonych w Pracowni „Poddasze” Miejskiego Domu Kultury.

Zajęcia plastyczne w ramach Kreatywnych Ferii Zimowych cieszą się od zawsze ogromną popularnością. W tym roku oferta przygotowana przez Pracownię „Poddasze” i instruktorów Aleksandrę Borelowską, Katarzynę Lis, Aleksandrę Nowak i Jacka Walczaka jest wyjątkowo atrakcyjna i różnorodna.

W ramach warsztatów, z których każdy ma inny temat np. „Puzzle”, „Mozaika”, „Eko – torby”, „Mali projektanci”, „Maski”, „Kot – specjalista od psot”, „Malowanie na płótnie”, młodzi uczestnicy zajęć poznają artystyczne techniki plastyczne oraz zasady projektowania użytkowego.

Oprócz zajęć plastycznych zapraszamy do udziału w warsztatach rękodzieła prowadzonych przez instruktor Aleksandrę Borelowską w Pracowni „Wyspa Splotu”. Każdy uczestnik będzie mógł wykonać swój wyjątkowy breloczek lub DIY lub uszyć ekologiczny woreczek na warzywa podczas zajęć krawieckich.

Zapraszamy do galerii zdjęć

Skip to content