Już dziś rozpoczynają się Dni Morza 2022 w Świnoujściu. Na plenerowej scenie w marinie Basenu Północnego, usłyszymy i zobaczymy m.in Lemona i Sarsę. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych i strefy gastronomicznej. Zaczynamy o godz. 17.00!

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Już o 17.00 zaczną działać strefy animacji i rekreacji oraz oczywiście gastro. W tym czasie możecie się również spodziewać konkursów i zadań dla dzieci.

Najważniejsze koncerty rozpoczną się o godz. 20.00. Na scenie pojawi się wtedy Sarsa. Pochodząca ze Słupska artystka, ma już na koncie cztery studyjne albumy. Popularność zyskała dzięki piosence „Naucz mnie”, która promowała debiutancką płytę.

Po niej, ok. 21.30 wystąpi zespół LemON, który umiejętnie przeplata muzykę rozrywkowa z folkowymi brzmieniami. Szturmem podbili program Must be The Music, gdzie przebojowo połączyli świetną muzykę z tekstem w języku łemkowskim. Ich płyty sprzedały się w liczbie blisko 100 tys.

Po krótkiej przerwie na pokaz sztucznych ogni, scenę przejmą DJ-e, z Tribbsem na czele. Właściwie trudno w tej chwili znaleźć projekt muzyczny, do którgo swoich przysłowiowych trzech groszy nie dodał Tribbs. Sobel – proszę bardzo, uczestnik ostatniej Eurowizji Krystian Ochman – a jakże! Producent, kompozytor i DJ. Sam jednak też nie stroni od występów na scenie. Jego interpretacje znanych przebojów polskiej muzyki rozrywkowej biją rekordy oglądalności na youtube.

Skip to content