Wyjątkowo w niedzielny wieczór, 17 grudnia, zapraszamy na świąteczną edycję Salonów Muzycznych. Tym razem w kameralnym wnętrzu Galerii ART Miejskiego Domu Kultury wystąpią uczestnicy zajęć w Pracowni Wokalno-Artystycznej Mariny Nikoriuk. Początek o godzinie. 18.00.

Salony muzyczne to cykl koncertów promujący nie tylko muzykę trochę mniej popularną ale też młode talenty. Tak będzie i tym razem, bo średnia wieku uzdolnionych artystów to raptem kilkanaście lat. Usłyszymy Tytusa Brzezińskiego, Alę Jakubowską, Oliwię Burdę, Julię Piotrowską, Nadię Dydo, Pawła Fajkowskiego, Weronikę Markiewicz, Ulę Niśkiewicz, Julię Stróżyńską i Mateusza Koczkodaja. A jaki repertuar? Najpiękniejsze kolędy, wszak to świąteczne wydanie Salonów. Przypominamy, że na koncert obowiązują specjalne zaproszenia, które można odbierać w naszych kasach. Dla tych, który nie uda zdobyć się wejściówki mamy dobre wieści. Wkrótce kolejny koncert Świąteczny!