Uwaga! W związku z rozpoczęciem roku kulturalno – oświatowego 2022/2023 publikujemy dokumenty do pobrania dla uczestników niepełnoletnich oraz pełnoletnich, niezbędne do możliwości uczęszczania na zajęcia organizowane w Miejskim Domu Kultury w Świnoujściu, obowiązujące od 12 września 2022 roku.

Regulamin uczestnictwa MDK 2022

Karta uczestnika zajęć MDK 2022

Opłata za zajęcia: 45 zł/miesiąc od osoby

Konto bankowe:  45 1090 1492 0000 0001 1090 1500

(w tytule wpłaty proszę podać imię i nazwisko uczestnika zajęć, miesiąc, za który dokonujemy płatności oraz nazwę zajęć np. taniec nowoczesny)

STUDIO TAŃCA TRAFFIC

BALET to zajęcia które rozbudzają zamiłowanie do tańca, wyrabiają poczucie rytmu, muzykalność i koordynację ruchu. Kształtują wrażliwość na piękno, poczucie estetyki, a przede wszystkim wyrabiają u dzieci nawyk prawidłowej postawy i sposób pięknego poruszania się. Nauka tej niezwykłej sztuki tanecznej w fantastyczny sposób buduje i rozwija wyobraźnie. Pozwala przenieść się w magiczny świat baśni baletowych.

TANIEC WSPÓŁCZESNY to bardzo luźna forma tańca w której mamy ogromną dowolność w kierowaniu ruchem. W ćwiczeniach wykorzystuje się podstawy tańca klasycznego, jazzowego, jak również inspiruje się innymi dziedzinami ruchu, tańca, nauki, teatru, sportu i wszystkiego co związanie jest z człowiekiem i otaczającą nas rzeczywistością.

Zapraszamy!

Instruktor Agata Śmieszek, tel: 601 662 732, e-mail: mdk2019@o2.pl

Zapraszamy do tańca!

Studio Tańca Traffic oficjalnie rozpoczęło swoje działania pod egidą Miejskiego Domu Kultury. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z ofertą taneczną przygotowaną przez naszą instruktor Agatę Śmieszek. W tej chwili prowadzone są zajęcia...
Skip to content