Można już zaopatrzyć się w bilety na koncerty i spektakle tegorocznej edycji Grechuta Festival Świnoujście. Wydarzenie rozpocznie się 29 lipca i potrwa do 3 sierpnia. Cena biletów na imprezy w Amfiteatrze to 30 PLN, a na koncert w Sali Teatralnej 20 PLN. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Wszystkie bilety są dostępne tak w naszych kasach (informacja poniżej) jak i w dystrybucji internetowej. W tym roku współpracujemy z dwoma platformami: www.kupbilecik.pl oraz www.kulturairozrywka.pl . Poniżej lista wydarzeń, na które można kupować bilety (kliknij w wydarzenie, żeby przejść do opisu): 30 lipca, godz. 20.30, Amfiteatr - "Ale Musicale" Teatru Roma z Warszawy 31 lipca, godz. 20.30, Amfiteatr - Magda Umer - "Wciąż się na coś czeka" 1 sierpnia, godz. 20.30, Amfiteatr - Jaromir Nohavica, Andrzej Sikorowski, Artur Andrus "Gdyby piosenek słuchał świat" 2 sierpnia, godz. 20.30, Amfiteatr - Markowa Gala (z gościnnym koncertem Ani Dąbrowskiej) 3 sierpnia, godz. 18.00, Sala Teatralna - Stare Dobre Małżeństwo 3 sierpnia, godz. 20.30, Amfiteatr - Koncert Finałowy GFŚ 2018 "Cała jesteś w skowronkach" Nasze kasy: Kasa MDK, ul. Wojska Polskiego 1/1, II piętro, p. 317, poniedziałek-piątek, w godzinach 8.00-15.00, Galeria Art, ul. Wojska Polskiego 1/1, wtorek-sobota, w godzinach 12.00-18.00 Cały program Grechuta Festival Świnoujście, opublikujemy wkrótce. Śledźcie naszą stronę oraz fanpage na Facebook'u. Zapraszamy!