Znamy już wyniki XIX Międzynarodowego Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży "Zawsze zielono, zawsze niebiesko"- Toruń 2017, który odbywał się w czerwcu 2017r. Ku naszej ogromnej radości wśród prac zakwalifikowanych do WYSTAWY POKONKURSOWEJ znalazły się prace: Jakuba Bjatkina, Michaliny Pietrzak oraz Martyny Tałandy z Pracowni Plastycznej "Poddasze". Bardzo, bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Już po raz 18. Galeria i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu jest organizatorem Międzynarodowego Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Zawsze zielono, zawsze niebiesko”. Każda z edycji, tego międzynarodowego wydarzenia, jest nie tylko popularyzacją szeroko rozumianej ekologii wśród dzieci i młodzieży, ale przede wszystkim projekt ma na celu pokazanie tendencji panujących w plastyce dziecięcej na świecie.