Już dziś zapraszamy do Amfiteatru im. Marka Grechuty na występ Igora Kwiatkowskiego, komika i satyryka. Przekonajcie się sami czy faktycznie jest pół geniuszem i pół kretynem. Początek wydarzenia o godz. 20.00. Bilety do nabycia w naszych kasach. Zapraszamy.

Igor Kwiatkowski, niezrównany w swej wyobraźni i umiejętnościach parodystycznych, od lat zaskakuje coraz to nowymi kreacjami scenicznymi. Najpierw w kabarecie Paranienormalni, od kilku lat jako solista, nieprzerwanie bawi i zjednuje sobie sympatię tysięcy widzów. W najnowszym programie Igor dzięki wyjątkowemu temperamentowi oraz umiejętności wnikliwej obserwacji otaczającego świata opowie o codziennych sytuacjach dotyczących każdego z nas w sposób, którego jeszcze nie było. Sprawy obyczajowe, potyczki damsko-męskie, życiowe tarapaty męża i ojca, najświeższe trendy popkultury okiem Igora Kwiatkowskiego to pewność dobrej i inteligentnej zabawy, bez sztuczności i naciągania. Bo Igor z rozbrajającą szczerością mówi, o tym jak jest  w życiu każdego faceta, który raz wznosi się na wyżyny geniuszu, aby zaraz potknąć się i zrobić z siebie totalnego kretyna.

Bilety w cenie 30 (U) oraz 60 (N) zł, do nabycia w kasach MDK: w budynku głównym od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00, w Galerii Art od wtorku do soboty w godz. 12.00 – 18.00 oraz w Muszli Koncertowej przy Promenadzie codziennie od 15.00 do 19.00. W dniu koncertu, bilety można będzie też nabyć przed wejściem do Amfiteatru.

Bilety można również kupić przez internet (kliknij tu).