Przed nami ostatnia odsłona tegorocznych Dni Morza w Świnoujściu. W Amfiteatrze im. Marka Grechuty wystąpi Teatr Ocelot! Początek o godz. 19.00, wstęp wolny!

Fundacja Wspierania Kultury Ruchu OCELOT jest organizacją o zasięgu międzynarodowym, której głównymi celami są inicjowanie, wspieranie i promocja działalności kulturalnej i sportowej. Tarzan i Jane zabiorą nas w zaskakującą podróż do beztroskiej krainy małp. Rodzinna wyprawa do świata dżungli. Niezwykła opowieść o miłości, odpowiedzialności i szacunku do natury. Spektakl w wykonaniu utalentowanych artystów Teatru Ocelot, stypendystów i podopiecznych Fundacji, jest gwarancją dobrej zabawy i spotkania z akrobatyką na najwyższym poziomie. Scena dynamicznego tańca Tarzana i zwinnych małp zachwyciła jurorów i widzów drugiej edycji popularnego programu Mam Talent. Sponsorami Dni Morza 2022 są Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście oraz TT Line Polska.