25 października w Sali Teatralnej MDK wystąpi kabaret Łowcy.B. Początek wydarzenia o godz. 19.00, bilety w cenie 40 złotych!

Noc muzeów to drugi program Łowców, w czteroosobowym składzie. Premierę miał w 2016 i od tamtej pory jest z powodzeniem grany po całej Polsce. W tej chwili jest dobrze ograny, ułożony od A do Z. Chłopcy z kabaretu ( przez co po niektórych zwani mężczyznami) włożyli cały swój talent w momencie tworzenia. Umiejętność improwizacji połączona z błyskotliwością, abstrakcyjnym myśleniem i formą kabaretu daje mieszankę wybuchową i są to wybuchy śmiechu. Oprócz tytułowego skeczu w muzeum, w którym artyści schodzą do publiczności i trzymają z nią kontakt przez cały czas, w tym programie zobaczyć można między innymi: - parodię 1 z 10-ciu - znanego teleturnieju czyli konkurs niewiedzy ogólnej - czym jest coaching i szeroko pojęty rozwój osobisty - temat modny, na czasie i bardzo wdzięczny - czego nie robić jak nasze prośby zostaną wysłuchane - koncert życzeń na 4 meżczyzn i 35 rur oraz wiele, wiele, wiele, wiele, wiele, wiele, wiele innych rzeczy. No dobra może nie aż tak wiele, że wiele, wiele, wiele, wiele, wiele, wiele, ale sporo Ostrzeżenie! Żaden spektakl nie jest taki sam.  Tylko od Was zależy jak daleko poniesie aktorów w trakcie show! Bilety do nabycia w naszych kasach: Kasa MDK, ul. Wojska Polskiego 1/1, II piętro p. 317 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 15.00 oraz w Galerii Art MDK, ul. Wojska Polskiego 1/1, od wtorku do soboty w godzinach 12.00 - 18.00. Również przez stronę kupbilecik.pl (kliknij tu)