W najbliższą niedzielę (5.06) zapraszamy do Sali Teatralnej MDK na koncert w wykonaniu młodych wokalistów z naszych pracowni wokalnych oraz zaproszonych gości. Letnie wibracje rozpoczną się o godz. 18.00. Wstęp wolny!

Drodzy melomani i melomanki, Wreszcie nadchodzi lato, zbliża się koniec roku szkolnego a dla młodych wokalistów naszej Pracowni Wokalno – Artystycznej, tradycyjnie już prowadzonej przez Marinę Nikoriuk, ku końcowi zmierza też sezon artystyczny 2021-2022. Po całym roku muzycznych i wokalnych odkryć, doskonalenia swoich umiejętności i występów, wychowankowie Pracowni zapraszają na koncert wieńczący całą tę pracę.

W koncercie wezmą również udział wspaniali goście – aż cztery zespoły wokalne prowadzone w Fundacji Mali Artyści przez Dorotę Naklicką. Już 5 czerwca Sala Teatralna zatętni energią Letnich Wibracji. Ten tytuł wybraliśmy nieprzypadkowo, bowiem piosenki zostały dobrane specjalnie, żeby wyzwolić w słuchaczach najpozytywniejsze myśli i emocje.

To będzie wyjątkowy kolorowy koncert, którego nie możecie przegapić! Czeka na Was mnóstwo hitów i muzycznych niespodzianek.

Letnie Wibracje

Sala Teatralna MDK, ul. Jana Matejki 11, godz. 18.00

Wstęp wolny

Skip to content