Zapraszamy do zapoznania się z pełnym programem feryjnych zajęć, przygotowanych na ten rok. Od 31 stycznia, do 12 lutego odbędzie się blisko 90 wydarzeń. Wszystkie są darmowe i na wszystkie obowiązują zapisy. Na spektakle teatralne obowiązują zaproszenia.

Instruktorzy MDK przygotowali zajęcia, na których będzie można m.in. przygotować własnoręcznie malowaną torbę na zakupy czy t-shirt, spróbować swoich sił w malowaniu na płótnie malarskim czy na szkle oraz wyplataniu wikliny. Pewną nowością będę warsztaty rzeźbiarskie lub z tworzenia przestrzennych figur. Nie obędzie się też bez tradycyjnej grafiki warsztatowej.

Również prawobrzeżne filie na Warszowie, w Przytorze i Karsiborze przygotowały swoje propozycje. Tu więcej będzie zajęć plenerowych. A wszystko dlatego, że tematem przewodnim ferii po tej stronie cieśniny, będzie przyroda. Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się o zwyczajach ptaków, spotkać z leśniczym oraz fotografami przyrody. Będzie też można przygotować samemu karmnik dla ptaków, a później samodzielnie go zawiesić na drzewie, oczywiście pod opieką instruktorów. Z kolei na Warszowie zapraszamy na warsztaty muzyczne, plastyczne, ekologiczne i… kulinarne. Również tu, odbędą się zajęcia z sensoplastyki dla absolutnie najmłodszych uczestników.

We wszystkich placówkach, nie zabraknie spektakli teatralnych, konkursów i animacji. Na spektakle w Sali Teatralnej obowiązują zaproszenia, które będzie można odbierać w kasach MDK (również Galeria Art) od 24 stycznia.

Łącznie, od 31 stycznia do 12 lutego, we wszystkich filiach i siedzibie głównej, odbędzie blisko 90 wydarzeń. Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy, a liczba miejsc, również ze względu na pandemiczne warunki, jest ograniczona.

Zapisy lewobrzeże: 91 327 87 62, w godz. 10.30 – 14.00.

Zapisy Warszów: 91 321 52 02, w godz. 10.00 – 18.00

Zapisy Przytór i Karsibór: 91 322 17 27, w godz. 10.00 – 15.00

UWAGA! Program może ulec zmianie!

Pełny program zajęć do pobrania tutaj:

Program – ferie zimowe 2022

Skip to content