Codziennie publikujemy jedno zdjęcie "starego Świnoujścia". Waszym zadaniem będzie odgadnięcie, gdzie powstała fotografia i zrobienie aktualnego zdjęcia. Czas na ostatnią fotografię.

Chcemy zachęcić uczestników konkursu do odnalezienia charakterystycznych miejsc na terenie naszego miasta. Fotografie powinny przedstawiać te same miejsca, które prezentowane będą na starych fotografiach. Codziennie w dniach od 04.01 do 15.01. 2021 r na stronie internetowej Miejskiego Domu Kultury oraz na facebooku prezentowane będzie jedno historyczne miejsce z naszego miasta. Należy odgadnąć miejsce, które przedstawia dana fotografia następnie zrobić zdjęcie tego miejsca.

Zdjęcia, wraz z informacją o autorze i nr tel, należy wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin konkursu można pobrać tutaj (kliknij).

A oto kolejna fotografia.

Powodzenia!