Ferie zimowe tuż, tuż. Zaczynamy już 4 stycznia! Niestety, jak wszystko w ostatnim czasie, również ferie nie będą miały tradycyjnego, stacjonarnego przebiegu. Wszystkie zajęcia (z małymi wyjątkami) przenosimy do sieci. Szczegóły poniżej.

Nasi instruktorzy przygotowali szereg poradników i poleceń. Będą warsztaty z grafiki, malowania, zajęć praktycznych. Będą zajęcia z kreatywnego czytania, audiobooki i zabierzemy Was też do wirtualnego teatru.

Będą też konkursy. Jeszcze nie zdradzamy jakie ale na uczestników będą czekały atrakcyjne nagrody! Pierwsze dwa konkursy rozpoczną się już w poniedziałek 4 stycznia. Bądźcie czujni!

Wszystkie zajęcia i informacje publikowane będą na naszym facebooku (kliknij tu) oraz na stronie MDK Świnoujście. Postaramy się, żeby codziennie, o 10.00, 13.00 i 17.00 pojawiły się nowe wpisy. Całość będzie również dostępna na naszym kanale youtube (kliknij tu).

Przez cały czas ferii w filii Warszów, odbywać się będą stacjonarne, indywidualne warsztaty muzyczne. Zapisy w Filii MDK Warszów, ul. Sosnowa 18 w godz. 12.00 – 18.00, pocztą elektroniczną: mdkwarszow@o2.pl oraz telefonicznie: 91 321 52 02. Liczba miejsc ograniczona.

Na prawobrzeżu odbędzie się również gra terenowa „Skarby Wyspy”. Szczegóły już w najbliższy poniedziałek na naszej stronie.

Dbajcie o siebie i bliskich i do zobaczenia w sieci!

Skip to content