Już od 27 maja zapraszamy wszystkich małych i dużych na obchody Międzynarodowego Dnia Dziecka. We wszystkich Filiach oraz na scenie Muszli Koncertowej na Promenadzie, odbędą się wydarzenia, wśród których każdy znajdzie propozycję dla siebie.

Szczegółowy program:

27.05. piątek

godz. 12.00 Animacje dla dzieci, Filia MDK Karsibór, ul. 1-go Maja 40

godz. 16.00 Animacje dla dzieci pt. „Zima w środku lata”, Filia MDK Przytór, ul. Zalewowa 40

29.05., niedziela, Muszla Koncertowa – promenada

godz. 13.00     Koncert solistów i zespołów MDK Warszów

godz. 14.00     Pokazy taneczne Klubu Tańca Sportowego ATU oraz ZUMBA

godz. 14.00     Animacje dla dzieci, malowanie twarzy

godz. 15.00     Pokazy taneczne Studio Tańca TRAFFIC MDK

godz. 16.00     Program dla dzieci pt. „Alicja w krainie czarów”: spektakle interakcyjne, animacje taneczne, koncert, pokaz iluzjonistyczny w wykonaniu postaci kota Dziwaka, Kapelusznika, Królowej Kier oraz Alicji.

W programie także: konkursy z nagrodami, zabawy podwórkowe, wspólne rysowanie oraz stoisko gastronomiczne: grill, wata cukrowa, popcorn, gofry, słodkie przekąski, napoje.

30.05., poniedziałek Plac Piracka Przygoda, Filia MDK Warszów, ul. Sosnowa 18

godz. 11.00 Spektakl teatralny pt. „Księżniczka na ziarnku grochu”

godz. 12.00 Lekcja wiedzy o teatrze na wesoło

godz. 12.30 Animacje dla dzieci