Już od 27 maja zapraszamy wszystkich małych i dużych na obchody Międzynarodowego Dnia Dziecka. We wszystkich Filiach oraz na scenie Muszli Koncertowej na Promenadzie, odbędą się wydarzenia, wśród których każdy znajdzie propozycję dla siebie.

Szczegółowy program: 27.05. piątek godz. 12.00 Animacje dla dzieci, Filia MDK Karsibór, ul. 1-go Maja 40 godz. 16.00 Animacje dla dzieci pt. „Zima w środku lata”, Filia MDK Przytór, ul. Zalewowa 40 29.05., niedziela, Muszla Koncertowa - promenada godz. 13.00     Koncert solistów i zespołów MDK Warszów godz. 14.00     Pokazy taneczne Klubu Tańca Sportowego ATU oraz ZUMBA godz. 14.00     Animacje dla dzieci, malowanie twarzy godz. 15.00     Pokazy taneczne Studio Tańca TRAFFIC MDK godz. 16.00     Program dla dzieci pt. „Alicja w krainie czarów”: spektakle interakcyjne, animacje taneczne, koncert, pokaz iluzjonistyczny w wykonaniu postaci kota Dziwaka, Kapelusznika, Królowej Kier oraz Alicji. W programie także: konkursy z nagrodami, zabawy podwórkowe, wspólne rysowanie oraz stoisko gastronomiczne: grill, wata cukrowa, popcorn, gofry, słodkie przekąski, napoje. 30.05., poniedziałek Plac Piracka Przygoda, Filia MDK Warszów, ul. Sosnowa 18 godz. 11.00 Spektakl teatralny pt. „Księżniczka na ziarnku grochu” godz. 12.00 Lekcja wiedzy o teatrze na wesoło godz. 12.30 Animacje dla dzieci godz. 14.00 Gra terenowa – „Poszukiwanie skarbu”