Tradycyjnie już, początek lata w Świnoujściu wiąże się również z początkiem koncertowego sezonu w plenerach. W weekend 24-26 czerwca, będziemy grali aż w pięciu miejscach. Sprawdźcie, kto i gdzie zagra podczas Dni Morza 2022!

Zaczynamy w piątek 24 czerwca w marinie Basenu Północnego. Tam odbędą się główne koncerty. Na scenie zobaczymy Sarsę, Tribbsa i LemOn’a. Nie zabraknie też strefy gastronomicznej i dla dzieci. Całość zwieńczy pokaz sztucznych ogni.

Kolejny dzień to organizowane przez 8 Flotyllę Obrony Wybrzeża wydarzenia na Wybrzeżu Władysława IV. Tam odbędzie się pokaz sprzętu wojskowego, koncerty Orkiestry Wojskowej oraz Tribute to Tina Turner. Czy będzie wojskowa grochówka – oczywiście!

Tego dnia – przypomnijmy, w sobotę – na swoją imprezę zaprasza również filia MDK Warszów. Animacje, pokazy i koncerty – Piracka Przygoda zaprasza.

Wieczorem, w Muszli Koncertowej wystąpią zespoły DTKF Shanty oraz Loka.

W niedzielny wieczór (26 czerwca), zapraszamy z kolei do Amfiteatru im. Marka Grechuty na wyjątkowy, podniebny spektakl „Tarzan” w wykonaniu zespołu Ocelot.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny!

Szczegółowy program Dni Morza 2022:

Skip to content