W najbliższą sobotę (13.01) otwarcie wystawy sztuk wizualnych w Miejscu Sztuki 44, przy ul. Armii Krajowej 13. Początek o godz. 18.00, wstęp wolny.

Czego się obawiamy? To pytanie, nurtujące zwłaszcza teraz, kiedy świat przedstawiany w telewizji, internecie i gazetach staje się coraz groźniejszy. A lęk przed nieznanym, staje się językiem współczesności, sztuka stara się pomóc znaleźć odpowiedź na to i podobne pytania. W Miejskiej Galerii Sztuki Współczesnej będziemy mogli skonfrontować się z tym pytaniem. O godzinie 18.00 w sobotę, twórcy z akademickich kręgów Szczecina i Krakowa zapraszają na wernisaż wystawy sztuk wizualnych której tematem przewodnim jest różnie rozumiany, lęk, niepokój, strach. To bardzo aktualna wystawa i bardzo współczesna. Warto więc 13 stycznia wstąpić do galerii sztuki ms44 i poszukać odpowiedzi na to pytanie wraz z artystami. Prace, kilkunastu twórców, zebrane na wystawie poruszając się w omawianej powyżej przestrzeni proponują różne spojrzenia na rzeczywistość. Najłatwiej przekonać się o tym, lub wysnuć własne wątki z przedstawionych twórczych narracji, odwiedzając galerię ms44. Zapraszamy bez lęku. Wstęp wolny.

Artyści biorący udział w wystawie:

Olga Aplecionek

Wojciech Dada