Po półrocznej przerwie Czesław Mozil wraca do koncertowania  ze swoim solowym repertuarem. Do Świnoujścia zawita w ramach wiosennej trasy już 19 marca! Dostępne są bilety na to wydarzenie.

Tym razem podczas koncertu, obok piosenek znanych i lubianych, pojawią się również utwory z dwóch albumów wydanych w ciągu minionego roku.

Pierwsza to  rewelacyjnie przyjęta przez krytyków muzycznych #IDEOLOGIAMOZILA, druga to „Inwazja Nerdów” nagrana z udziałem dzieci i młodzieży ze szkół i ognisk muzycznych z całego kraju.

Czesław Mozil Solo  to jedyne w Polsce, unikatowe połączenie koncertu muzycznego ze stand-up’em, okraszonego błyskotliwymi komentarzami do otaczającej nas rzeczywistości. Charyzmatyczny artysta w zręczny i przenikliwy sposób lawiruje między emocjami odbiorców, żadnego z nich nie pozostawiając obojętnym. To sztuka, która porusza, elektryzuje, dotyka i przejmuje.

Czesław Mozil – wykształcony muzyk, absolwent Duńskiej Królewskiej Akademii Muzycznej w Kopenhadze, w Klasie Akordeonu. Laureat czterech Fryderyków i potrójnej platyny. Autor tekstów, kompozytor, aktor dubbingowy i osobowość telewizyjna. Jego ostatnia płyta „#ideologiamozila” znalazła się w pierwszej dziesiątce zestawienia najlepszych płyt roku 2021 wg m.in. onet.pl i magazynu Polityka.

Fot. Tomasz Kaczor

Czesław Mozil Solo

19.03, godz. 18.00

Sala Teatralna MDK, ul. Jana Matejki 11

Bilety do nabycia w kasach MDK:

Budynek główny, ul. Wojska Polskiego 1/1, II piętro, p. 321, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 14.00

Galeria Art., ul. Wojska Polskiego 1/1, od poniedziałku do piątku w godz. 12.00 – 16.00

Oraz na stronie bilety.fm

Skip to content