W pięknych okolicznościach przyrody o relaks dużo łatwiej! Ciepłe, lekkie brzmienia, standardy muzyki rozrywkowej i hity muzyki klasycznej. Weekendowe wytchnienie w środku tygodnia, wakacyjna przygoda, przygoda z klasyką! Zapraszamy już dziś, do Altany Koncertowej w Parku Zdrojowym na koncert Baltic Neopolis Quartet! Początek o godz, 19.00, wstęp wolny!

Artyści: Baltic Neopolis Quartet: Filip Lipski – skrzypce Joanna Wójtowicz – skrzypce Ewa Kuśnierz – altówka Tomasz Szczęsny - wiolonczela   Program: Jan Sebastian Bach Koncert Brandenburski nr 3 G-dur, BWV 1048 Herman Hupfeld As time goes by Cole Porter Begin the Beguine Matthew Naughtin Galway Rambler George Gershwin Summertime Antoni Dworzak Humoreska Matthew Naughtin Looney Tunes Fugue George Gershwin I got rhythm Organizatorzy koncertu: MDK Świnoujście i Baltic Neopolis Orchestra Mecenasi: Pomorze Zachodnie, Narodowe Centrum Kultury Music West Fest – VIII Baltic Neopolis Festiwal gra na całym Pomorzu Zachodnim, przez niemal dwa miesiące! Muzyka. Ludzie. Kwartety i kwintety, składy orkiestrowe w okolicznościach przyrody, na klifie i w parku, na sianie, w obliczu zamków, muzeów, w okolicznościach, w których człowiek łapie oddech, oddaje się wakacjom, bez większych zmartwień. Baltic Neopolis Orchestra i jej goście na trasie, 20 wydarzeń i niezapomniane emocje.