Gry, zabawy, piknik rodzinny, pokazy policji i wiele innych atrakcji. Na deser koncert Ali Janosz. Tak przedstawiają się w skrócie obchody Dnia Dziecka, przygotowane przez Miejski Dom Kultury w Świnoujściu.

W tym roku 1 czerwca wypada niemal w środku tygodnia, czyli w czwartek. Dla ułatwienia w dotarciu na wydarzenie całym rodzinom, przenieśliśmy główny festyn na sobotę. Nie znaczy to jednak, że 1 czerwca nic nie będzie się działo. Tego dnia, zapraszamy na animacje dla najmłodszych w naszej filii w Warszowie. Start, godz. 16.00. W sobotę podobna impreza w Przytorze, tam zaczynamy w samo południe. Sponsorem Wydarzenia jest Gaz-System. (klik) 4 czerwca w niedzielę w Muszli Koncertowej przy Promenadzie, rozpoczniemy już o godz. 13.00. Nie zabraknie słodkiego poczęstunku, zabaw z animatorami, malowania twarzy, puszczania baniek mydlanych itd itp. O 15.00 na scenę Muszli Koncertowej wyjdzie Alicja Janosz, ze swoim programem dla dzieci. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny!