Mija drugi tydzień, w którym zawieszone są wszystkie zajęcia, warsztaty, spotkania i koncerty. W budynku nie słychać rozśpiewanych prób chóru Kantylena i Miejskiego Chóru Logos. Po korytarzach nie przemykają dzieciaki czekające na zajęcia plastyczne czy teatralne. Nie widać naszych najmniejszych uczestników z Akademii Malucha. Mamy nadzieję, że ten stan powróci do nas bardzo szybko i wrócimy do naszych cyklicznych zajęć. Wszyscy się już mocno stęsknili za twórczym gwarem panującym na co dzień w MDK.

 Naszą wspólną przestrzenią są teraz portale społecznościowe. Tam spokojnie możemy się „spotykać”, dzielić inspiracją i twórczym pomysłami. Nieustająco zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych, w których codziennie znajdą Państwo wiele inspirujących treści:

  •  https://www.facebook.com/Pracownie-Plastyczne-MDK/
  • https://www.instagram.com/mdkswinoujscie/
  • https://www.facebook.com/pg/Pracownie-Plastyczne-MDK

Nasi instruktorzy codziennie zapodają państwu dużą dawkę pomysłów, instrukcji i twórczych projektów do zrealizowania przez Wasze pociechy w domach. Codziennie do wspólnego czytania, odsłona nietuzinkowego zespołu stworów wszelakich z książki Stanislava Marjanovica „Mała encyklopedia DOMOWYCH POTWORÓW” wyd. Nasza Księgarnia. Nie zapominajcie o filmowych tutorialach plastycznych wyzwań, które przygotowuje dla Was instruktor Ola Nowak. Podzielcie się z nami w komentarzach na Facebooku Waszymi dokonaniami. Pokażcie nam, że twórczo spędzacie czas zamknięcia w domach. Czy wzięliście już udział w projekcie Dorysunku? Polecamy serdecznie! Wspólne działanie w takiej sytuacji ma sens!

Popieramy akcję #zostańwdomu ogranicz wyjścia tylko do koniecznych.

Skip to content