Rozpoczął się nabór handlowców i producentów chętnych do wystawienia stoisk podczas tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Preferowane będą stoiska o charakterze świątecznym z ceramiką artystyczną, wyrobami regionalnymi, ozdobami świątecznymi i choinkowymi, choinki, pamiątkami i rękodziełem, biżuterią, artykułami spożywczymi oraz wyrobami garmażeryjnymi i gastronomicznymi w tym grzane wino.

Jarmark wstępnie zaplanowany został na dni od 8 do 23 grudnia. Jak co roku Miasto Świnoujście zapewnia zaplecze handlowe (domki handlowe o powierzchni ok. 6,25 m2) i sanitarne oraz dekoracje świąteczne i program artystyczny na scenie w wybrane dni przy świątecznej szopce. Wielką atrakcją będzie pokaz artystyczny rzeźb w lodzie odbywający się na placu Wolności. Zapraszamy chętnych wystawców .

Wszelkie informacje : Paweł Sałabun – tel: 503 652 757 e-mail: pawel@ustudio.pl