W sobotni wieczór zapraszamy Was na wyjątkowy wernisaż. Tym razem w roli głównej najmłodsi uczestnicy zajęć plastycznych naszego Domu Kultury. Początek wydarzenia o godz. 18.00, Galeria Art, ul. Wojska Polskiego 1/1, wstęp wolny.

Nie było łatwo zdecydować, które prace zawisną w ramach na naszej wystawie. Wiadomo – większość prac wykonanych przez dzieciaki na zajęciach jest wartościowa i urocza. W każdym dziele zawarte jest dużo trudu, staranności i masa emocji.

– Będąc przy powstawaniu pracy widzieliśmy ile trudu i zaangażowania dzieciaki w nie włożyły – mówi Aleksandra Borelowska, instruktor MDK. – Ale udało się wybrać kilka chyba najciekawszych prac.

Przez najbliższy miesiąc, prace można podziwiać w Galerii Art MDK. Przegląd prac dzieci to miła niespodzianka pod koniec naszego twórczego semestru. Serdecznie gratulujemy wszystkim młodym twórcom, uczestnikom naszych zajęć. Dziękujemy za cały rok. Życzymy też wspaniałego odpoczynku wakacyjnego. Mamy nadzieję, że przywieziecie dużo inspiracji.

Już teraz zapraszamy po wakacjach, do naszej wspólnej, twórczej przygody.

Zajęcia plastyczne w MDK prowadzą również Aleksandra Nowak i Jacek Walczak

Skip to content