Pracowity miesiąc dla naszych studentów. Po niedawnej inauguracji roku akademickiego 2017/2018, przyszedł czas na pierwsze w tym roku wykłady. W najbliższą sobotę, 21 października odbędą się następujące zajęcia dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

12.00 – 12.15 Profilaktyka grypy oraz Dni Seniora 2017 – spotkanie informacyjne, prowadzące: Iwona Mirosław z Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego, Katarzyna Jończyk z Wydziału Zdrowia i Polityki Społecznej 12.15 – 13.00 Najnowsze wytyczne Europejskiej Rady Resuscytacji w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w stanach nagłego zatrzymania krążenia – wykład, prowadzący: Jarosław Włodarczyk, instruktor Europejskiej Rady Resuscytacji 13.00 – 14.00 Zasady funkcjonowania systemu nieodpłatnej pomocy prawnej – wykład, prowadzący: Maciej Nowicki – Radca Prawny, Kierownik Biura Nadzoru Prawnego i Koordynacji Zamówień Publicznych UM w Świnoujściu Wszystkie wykłady odbędą się w Sali Teatralnej przy ul. Matejki 11, wstęp wolny. Kolejne wykłady odbędą się 18 listopada.