W najbliższy czwartek i piątek odbędą się spotkania informacyjne dotyczące pozyskiwania funduszy europejskich pt. „Wsparcie Województwa Zachodniopomorskiego dla branży stoczniowej”.

Wśród poruszanych tematów znajdzie się dofinansowanie usług doradczych i rozwojowych dla sektora stoczniowego, poręczenia kredytów, leasingów i wadiów przetargowych dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z sektora stoczniowego, a także aplikowanie w ramach Działania 1.5 Inwestycje – przedsiębiorstw wspierające rozwój regionalnych oraz inteligentnych specjalizacji oraz projekty przedsiębiorstw zakładające rozwój innowacyjności i konkurencyjności przemysłu stoczniowego. Pierwsze ze spotkań odbędzie się w Szczecinie, 9 sierpnia o godz. 10.00 w siedzibie Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego w sali 7/8, ul. Mickiewicza 41, 70-383 Szczecin. Drugie spotkanie odbędzie się w Świnoujściu, 10 sierpnia również o godz. 10.00 w Miejskim Domu Kultury w Sali Kameralnej, II piętro, p. 315, ul. Wojska Polskiego 1/1, 72-600 Świnoujście Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do – odpowiednio – 7 i 8 sierpnia. Zapraszamy Spotkania mają charakter otwarty, warunkiem jest zgłoszenie i potwierdzenie swojej obecności.