Wakacyjne Miasto Kobiet już na półmetku, ale nie traci tempa. Trzeci dzień znów pełen jest arcyciekawych zdarzeń. Wszystko toczy się w trzech sferach – Lifestyle, Aktywność oraz Kultura i Sztuka. To gwarancja, że każdy znajdzie dla siebie odpowiednią propozycję. Zapraszamy wszystkie Panie (a czasami nawet panów)…

Żelaznymi punktami programu każdego festiwalowego dnia są kolejne „*KEUNE* *Letnie Przemiany”*, oraz dokumentacja niezwykłych metamorfoz, czyli projekt „*Jak z okładki*”. (10.00–13.00 oraz 15.00–17.00). By móc skorzystać z umiejętności wizażystów, fryzjerów i stylistów, a w finale fotografów, należy zgłosić się do festiwalowej recepcji. Zapisy rozpoczynają się o godzinie 9.00. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Po zdobyciu rezerwacji będzie można… poskakać (nie tylko z radości). O godzinie 10.00 Sylwia Krawczyńska ze Studia Fitness Joy zaprasza na poranną rozgrzewkę na trampolinach, czyli *„Fitness Jumping”.*

Od godziny 11.00 w namiocie warsztatowym rozpocznie się cykl praktycznych poradników.

Pierwsze spotkanie poprowadzi psycholożka Dorota Zawadzka, znana doskonale telewizyjna Superniania. Tym razem temat dla całkiem dorosłych *„Matka, żona, kochanka – jak pozostać sobą w relacji”*. O godzinie 12.00 w ramach cyklu Twórcza promenada Joanna Kopij i Karolina Andrzejak z Agencji Ślubnej Lily Wedding Planner poprowadzą *warsztat wykonywania dekoracji na przyjęcia*. A po ślubie… Dr Dorota Gródecka, specjalistka w dziedzinie położnictwa i ginekologii, absolwentka Instytutu Seksuologii Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego w Warszawie zaprasza na spotkanie *„Kobieto ciesz się seksem” *.

Popołudniowy cykl zdarzeń rozpocznie spotkanie z Czarną Mambą, czyli Iwoną Pavlović, która nauczy Panie tańczyć. *„Roztańczona Promenada” *startuje o 15.00. Po niezłym wycisku fizycznym, będzie można pęknąć ze śmiechu… W namiocie warsztatowym, o godzinie 16.00 w ramach cyklu *„Kto się na to pisze?”*, o swojej nowej publikacji „Vademekum wyborcy” opowie (i pewnie coś narysuje) Henryk Sawka. Ostatnie spotkanie z cyklu praktycznego poradnika dla Pań dotyczyć będzie *„kondycji skóry i narządów ruchu, a także zastosowania kolagenu w rehabilitacji i pielęgnacji”*, a poprowadzi je Barbara Wanat z kliniki Spondylus.

Wieczorem przenosimy się do głównego namiotu festiwalowego, tam o godzinie 18.00 kolejne wydanie *„Gwiazd na kanapach”*, czyli rozmów Marzeny Rogalskiej. Tym razem w ogień pytań trafią Hanna Śleszyńska i Piotr Gąsowski.

Muzyczne emocje w ramach *„Sumer Music Fest”* zapewni Jorge Luis Vallcarcel Gregorio najbardziej znany polski Kubańczyk w Szczecinie, znakomity perkusista.

Ostatnim akordem trzeciego dnia Wakacyjnego Miasta Kobiet będzie spotkanie z pionierami polskiego nurtu impro. O godzinie 21.00 zapraszamy do *Teatralnej Promenady* na spektakl improwiazany grupy Ab-ovo, a wśród gości specjalnych Łukasz Pietach z Kabaretu Hrabi oraz Marzena Rogalska.

Uwaga! Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny!

Zapisy do udziału w projekcie KEUNE Letnie Przemiany odbywają się codziennie od godziny 9.00 w Recepcji Festiwalu (namiot przy Muszli Koncertowej).

Wejściówki na wieczorne spektakle można odbierać w Recepcji Festiwalu w dwóch turach, od godziny 10.00 oraz 17.00.

Do Wakacyjnego Miasta Kobiet wstęp mają wyłącznie Panie. Panowie mogą towarzyszyć Paniom tylko podczas koncertu oraz spektaklu teatralnego.

Więcej informacji: www.wakacyjnemiastokobiet.pl

Organizatorem imprezy jest *Miasto Świnoujście *i* MDK Świnoujście*.

Organizatorem wykonawczym jest *Grupa BONO*.

ŚRODA, 10 LIPCA 2019

LIFESTYLE

10:00–13:00 i 15:00–17:00 | KEUNE LETNIE PRZEMIANY

W namiocie na terenie Muszli Koncertowej wizażyści, fryzjerzy i styliści poprowadzą warsztaty makijażu scenicznego.

10:00–13:00 i 15:00–17:00 | JAK Z OKŁADKI

Profesjonalni fotografowie będą dokumentować rezultat pracy stylistów i wizażystów.

11:00–12:00 | MATKA, ŻONA, KOCHANKA – JAK POZOSTAĆ SOBĄ W RELACJI

Warsztat poprowadzi – psycholog Dorota Zawadzka.

13:00–14:00 | KOBIETO CIESZ SIĘ SEKSEM

Prowadząca – dr. Dorota Gródecka.

17:00–18:00 | ZASTOSOWANIE KOLAGENU W REHABILITACJI I PIELĘGNACJI

Prowadząca – Barbara Wanat z Kliniki Spondylus.

AKTYWNOŚĆ

10:00–11:00 | FITNESS JUMPING

Poranna rozgrzewka na trampolinach, Sylwia Krawczyńska „Studio Fitness Joy”.

15:00–16:00 | ROZTAŃCZONA PROMENADA

Warsztaty taneczne z Iwoną Pavlović.

KULTURA I SZTUKA

WYSTAWA FOTOGRAFICZNA „KOBIETY KOBIETOM”

Codziennie w namiocie przy Muszli Koncertowej.

Artystki: Ewa Łyczywek-Pałka, Danuta Piotrowska, Anna Pisula-Mandziej oraz Marzena Wasikowska.

12:00–13:00 | TWÓRCZA PROMENADA

Dekoracje na Twoje przyjęcie, które możesz zrobić sama. Poprowadzą konsultantki z Agencji Ślubnej „Lily-Wedding Planner”

16:00–17:00 | KTO SIĘ NA TO PISZE?

Spotkanie autorskie z Henrykiem Sawką autorem książki „Vademecum wyborcy”.

18:00 | GWIAZDY NA KANAPACH

Rozmowa Marzeny Rogalskiej z Hanną Śleszyńską i Piotrem Gąsowskim.

19:00–20:00 | SUMMER MUSIC FEST

Koncert Jorge Luis Vallcarcel Gregorio .

21.00 | TEATRALNA PROMENADA

Ab-ovo: Teatr Impro, Łukasz Pietsch, Gość Specjalny Marzena Rogalska

Skip to content