Ważna informacja! Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne na terenie kraju, od dzisiaj, 26 października do 30 listopada, zostają zawieszone wszystkie zajęcia grupowe w Miejskim Domu Kultury. Szczegóły poniżej.

Zawieszone zostają zajęcia plastyczne (instr. Aleksandra Borelowska, Aleksandra Nowak, Jacek Walczak), taneczne (instr. Agata Śmieszek), teatralne (instr. Katarzyna Lis). W filiach (Karsibór, Przytór, Warszów) zawieszone zostają zajęcia plastyczne, łącznie z sensoplastyką (instr. Natalia Białkowska), warsztaty plastyczno-teatralne (instr. Katarzyna Lis), warsztaty graficzne (instr. Jacek Walczak). Swoją działalność zawiesza również Akademia Malucha (instr. Aleksandra Nowak). Zawieszone zostają wszystkie zajęcia Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Swoją działalność zawieszają również: Chór Logos i Zespół Keja. Bez zmianą pozostają zajęcia indywidualne z Barbarą Okoń (wokalne i instrumentalne), Mariną Nikoriuk (wokalne), Magdaleną Tereszko (wokalne i instrumentalne) oraz Grzegorzem Tereszko (instrumentalne). Wyjątkiem są indywidualne zajęcia teatralne z instr. Katarzyną Lis, które są zawieszone tymczasowo.