Już w najbliższy czwartek  05 sierpnia pod MDK rusza nasza Kreatywna Strefa Letnia dla dzieci „Trawnik Kulturalny”. W programie mamy wiele kreatywnych warsztatów i wspaniałych zabaw na świeżym powietrzu. Trawnik Kulturalny z animacjami czynny będzie w godzinach 12:00-15:00. Wakacje w mieście nie muszą być nudne!

Przypomnicie sobie jak wiele radości przynosi bańka mydlana🧴, podskoki, czy przebojowa jazda… resorakiem🏎. Pomalujcie buzię🎨 i stworzycie własnoręcznie coś pięknego pod okiem instruktorów.

🥳16 lipca to także wielkie otwarcie Tunelu dla dzieci, który ulokowany jest w sali sportowej (obok Strefy Kreatywnej). Gwarantowana zabawa jakiej jeszcze w Świnoujściu nie było.

Zapraszamy dzieciaki ze Świnoujścia, ale także przyjezdnych. Wszyscy są mile widziani na naszym KULTURALNYM TRAWNIKU! Udział w warsztatach całkowicie bezpłatny!

Spotykamy się w czwartki od 12:00 do 15:00 pod Miejskim Domem Kultury, szukajcie nas na trawniku.

W przypadku złej pogody strefa animacji na trawniku będzie nieczynna. Tunel będzie otwarty!

!!!UWAGA!!!
Z powodu obostrzeń i wciąż panującej pandemii🦠, w strefie animacji może jednorazowo przebywać określona ilość dzieci. O pełnych godzinach mamy zmianę uczestników i dezynfekcję stanowisk. W trosce o nasze bezpieczeństwo bardzo prosimy nie przychodzić z objawami infekcji.