Mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia, zwłaszcza w kontekście wyjątkowo „nieplażowej” prognozy pogody. W pełni zadaszonym Amfiteatrze im. Marka Grechuty, już jutro (18.07) wystąpi niesamowity iluzjonista – Maciej Pol. Początek spektaklu o godz. 20.00! Bilety w cenie 30 PLN. Zapraszamy!

Maciej Pol to najpopularniejszy polski iluzjonista, twórca Teatru Magii, laureat wielu międzynarodowych festiwali sztuki iluzji. Styl tworzonych przez niego widowisk, zachwyca publiczność renomowanych scen całego świata, m.in. Casablanki, Paryża,Wiednia, Chicago, Moskwy czy Drezna. Jego nowoczesne, niepowtarzalne kreacje i oryginalne aranżacje przenoszą widza w świat pełen czarów i niezwykłych tajemnic. Jest laureatem wielu międzynarodowych festiwali sztuki iluzji, występujący na renomowanych scenach całego świata. Od 1985 roku jest pełnoprawnym członkiem Krajowego Klubu Iluzjonistów w Łodzi. Maciej Pol wystąpił w ponad 300 programach telewizyjnych na całym świecie.

W Świnoujściu zaprezentuje swój najlepszy program, podczas którego zabierze publiczność w ponad półtoragodzinną przygodę z magią. Spektakl dla dzieci i dorosłych wszystkich nacji!

Bilety do nabycia na stronie www.kupbilecik.pl (kliknij tutaj) oraz w naszych kasach:

Kasa MDK, ul. Wojska Polskiego 1/1, II piętro, p. 317, od pon. – pt. 8.00 – 15.00

Galeria ART, ul. Wojska Polskiego 1/1, wt. – sob. 12.00 – 18.00

Kasa przy Muszli Koncertowej – promenada, codziennie, 14.00 – 20.00

Kasa przy Amfiteatrze, ul. Chopina 30, codziennie, 14.30 – 20.30