Pracownie Miejskiego Domu Kultury mają się czym pochwalić. Niesamowite grafiki, fantastyczne obrazki i wielkoformatowe prace robią wrażenie. 26 stycznia w sobotę o godzinie 18:00 odbędzie się wernisaż wyjątkowej wystawy: Sztukaferia.

Przestrzeń Galerii Art na czas ekspozycji wypełni kolor i niepowtarzalna magia dziecięcej wyobraźni. Autorami prac są młodzi uczestnicy zajęć plastycznych w MDK. Pod kierunkiem trzech instruktorów, Aleksandry Nowak, Aleksandry Borelowskiej i Jacka Walczaka realizują w pracowniach plastycznych i pracowni grafiki wiele twórczych projektów. Wybrane dzieła będzie można podziwiać przez dwa tygodnie. Feria barw, form i pomysłów, zaskakująca interpretacja tematu, świat twórczości dziecka rzadko prezentowany jest w przestrzeni galerii. Prace dzieci zrealizowane podczas zajęć w MDK wielokrotnie zdobywały nagrody w ogólnopolskich konkursach plastycznych. Tytuł wystawy nawiązuje do bogatej oferty zajęć artystycznych organizowanych podczas ferii zimowych 2019r.

Serdecznie zapraszamy 26 stycznia, wstęp wolny.

Pracownie Miejskiego Domu Kultury prowadzone przez: Aleksandra Nowak, Aleksandra Borelowska i Jacek Walczak. W MDK funkcjonuje również Ośrodek Działań Teatralnych, który prężnie realizuje teatralne i aktorskie projekty w mieście i na scenie Miejskiego Domu Kultury.

 

 

Skip to content