Można już kupować bilety na koncerty w Amfiteatrze w ramach Markowego Festiwalu. Zakup jest możliwy zarówno stacjonarnie w naszych kasach jak i przez internet. Festiwal odbędzie się w dniach 4-8 sierpnia 2021. Zapraszamy.

W tym roku na dużej scenie Amfiteatru Miejskiego przy ul. Chopina zobaczymy m.in Michała Szpaka, Jacka Wójcickiego, Jacka Cygana, Krzesimira Dębskiego, Grzegorza Skawińskiego, Izabelę Trojanowską, Marka Piekarczyka, Katarzynę Groniec i wielu, wielu innych. Zapraszamy do naszych kas w budynku głównym MDK Świnoujście przy ul. Wojska Polskiego 1/1, Galerii Art oraz w kasie przy Amfiteatrze. 4.08 środa godz. 20.30 Michał Szpak FREEDOM Tour - Michał Szpak z zespołem Amfiteatr im. Marka Grechuty Bilety (kliknij tu)

5.08. czwartek

godz. 20.30

Koncert pt. „Koncert krakowski - Największe przeboje muzyki filmowej” w wykonaniu: Krzesimira Dębskiego & Warsaw Impressione Orchestra, solistów oraz grupy baletowej.

Prowadzenie: Artur Orzech

6.08. piątek

godz. 20.30

Koncert pt. „Życie jest piosenką – piosenki Jacka Cygana”

Wystąpią: Jacek Cygan, Kamila Klimczak, Zofia Nowakowska, Krzysztof Kwiatkowski, Grzegorz Skawiński, Jacek Wójcicki, zespół muzyczny: Kameleon Quintet p/k Radosława Labahua Scenariusz i reżyseria: Jacek Cygan

7.08. sobota

Koncert pt. „Byłaś serca biciem” – Tribute to Andrzej Zaucha

Wystąpią: Marek Piekarczyk, Małgorzata Ostrowska, Piotr Cugowski, Dodo Jaszczyńska, Kasia Moś, Michał Kaczmarek, Paweł Wolsztyński

8.08. niedziela

godz. 20.30

W finałowej Markowej Gali wystąpią laureaci konkursów na interpretację piosenki Marka Grechuty organizowanych w Krakowie i Świnoujściu oraz kolejne gwiazdy – Halina Mlynkova, Izabela Trojanowska, Katarzyna Groniec, Jacek Wójcicki, Sebastian Riedel oraz zespół muzyczny pod kierownictwem Pawła Piątka (byli muzycy ANAWA).