W ostatnią przedświąteczną sobotę, śmiało można będzie zaśpiewać na pl. Wolności znany przebój Vanilla Ice – Ice Ice Baby. W centrum miasta, za sprawą załogi – a jakże – ICE TEAM – odbędzie się pokaz rzeźbienia w lodzie.

Ekipa z Poznania, jako jedyni Polacy należą do elitarnego grona artystów tej materii, którzy regularnie zapraszani są światowe pokazy i konkursy tej skomplikowanej sztuki. Będzie też można osobiście spróbować się z bryłą lodu podczas warsztatów przeprowadzonych przez ICE TEAM. Dokonania poznaniaków możecie sprawdzić na ich oficjalnej stronie (kliknij tu).

Po zajęciach w lodzie, trzeba się rozgrzać. A próbowaliście kiedyś skakać i tańczyć przy kolędach? Oczywiście nie jest to takie proste np. przy „Cichej nocy”, ale już przy kolędach z Afryki czy Ameryki Południowej – czemu nie? Tym bardziej, że na naszej scenie pojawi się zespół Redlin, który o folkowych rytmach wie wszystko. Znają też kolędy z całego świata i nie zawahają się ich wykonać.

ICE TEAM Show, 23 grudnia, pl. Wolności, godz. 15.00, wstęp wolny. Wigilijne opowieści – koncert grupy Redlin, 23 grudnia, pl. Wolności, godz. 17.00, wstęp wolny.

Skip to content