Z dumą zapraszamy na projekt Przypływ Kultury realizowany razem z Kite Fort i Artical.  Na najpiękniejszej plaży, tuż przy Wiatraku (Stawa Młyny), w niepowtarzalnych okolicznościach przyrody, klubowe granie w najlepszym wydaniu.  Pierwszy koncert już dziś. W Kite Forcie wystąpią rezydenci legendarnej Jazz Club Central'a SCENY - CLS i Mistrz. Początek o 20.00. Wstęp wolny!

CLS to polski producent i dj, który znany szerszej publiczności jest właściwie od początku swojej dj-skiej kariery w 2002 roku. Już w 2003 roku wraz z WAXEM zadebiutowali w brytyjskim Hospital Records, a w 2006 zagrali na 10-leciu istnienia tej wytwórni w londyńskim klubie Heaven. Od premiery na kompilacji Weapons Of Maa Creation numerem: "Why Don't You" CLS nieprzerwanie tworzy nowe brzmienia także dla innych wytwórni d&b, w tym: Critical Music, Defunked, Rubik, Spearhead, Planet Funk, Liquid V Rec. Jego twórczość wielokrotnie gościła na falach BBC Radio 1 oraz w miksach LTJ Bukema, High Contrasta, London Elektricity, Artificial Intelligence. Jest filarem najsłynniejszego w Polsce cyklu imprez Bass Theory, gdzie grał z najlepszymi: Dj Hype, High Contrast, Nu:Tone, Shy FX, Chase&Status, Commix, Logistics i wieloma innymi. DJ Mistrz (Marcin Mazowiecki) - dj i producent muzyczny ze Świnoujścia. Najbardziej znany ze współpracy z Andrzejem Smolikiem, przy projekcie Yugoton, z Kazikiem Staszewskim, Kasią Nosowską, Tymonem Tymańskim, Pawłem Kukizem, Noviką oraz solowych produkcji tj. : "I can't get enough", "Daybreak", "Would be (feat. Futro)" czy też współpracy przy różnych offowych projektach np. z teatrem współczesnym w Szczecinie.