Kamińska, Baka, Żak – znakomite nazwiska na scenie świnoujskiego Amfiteatru. Już 21 sierpnia o 21.00 spektakl „Ostra jazda”. Cena biletu to jedynie 30 PLN. Uwaga – spektakl raczej dla starszej widowni. ;) Co się dzieje kiedy tracimy pracę? Szukamy nowej! Ale droga, którą przemierzamy, aby zdobyć wymarzone stanowisko może być długa i wyboista, a i poszukiwania mozolne. Co robią bohaterowie „Ostrej jazdy”, którzy z dnia na dzień utracili pracę? Postanawiają iść na skróty. Nie chcą walczyć o nową posadę i czekać miesiącami na zatrudnienie. Sami wymyślają sobie zajęcie! Wpadają na karkołomny i dosyć niebezpieczny pomysł – postanawiają zrealizować… film erotyczny. Wszystko wydaje się proste: trzeba tylko zatrudnić odpowiednich „aktorów” i ruszyć z produkcją, która przysporzy im mnóstwo pieniędzy! Wszystko zaplanowane jest w szczegółach…ale jak to w życiu bywa, a w komedii to już na pewno, nie wszystko jest takie jakie na pozór wygląda. Sytuacja szybko wymyka się spod kontroli i bardzo komplikuje, a to z kolei powoduje mnóstwo śmiesznych sytuacji i zabawę aż do łez. Spektakl Teatru Komedia z Warszawy! Obsada: Julia Kamińska Katarzyna Żak Mirosław Baka Jan Jankowski Przemysław Sadowski Bilety do nabycia przez internet (kliknij tu) lub w naszych kasach.