Jeden z najlepszych, polskich teatrów muzycznych – Studio Buffo przyjedzie do Świnoujścia otwierając sezon koncertowy w naszym mieście! Świnoujścianie i goście wypoczywający na naszej pięknej i jedynej wyspie zasługują na wspaniałą rozrywkę. Recenzje, choćby takie jak ta: „Cudownie, pięknie. Warto!! Duet Józefowicz i Stokłosa to gwarancja niezapomnianych emocji. Orkiestra zrobiła show o którym ciężko będzie zapomnieć. Dzięki Buffo!!!”, zapowiadają niecodzienny koncert. Studio Buffo, „Hity Buffo” już 30 czerwca o godz. 20.00 w Amfiteatrze im. Marka Grechuty. Dla wszystkich wstęp wolny, zapraszamy!

Janusz Józefowicz zaskoczy publiczność wyjątkowymi aranżacjami i choreografią najbardziej popularnych piosenek. Na scenie nie zabraknie również Nataszy Urbańskiej oraz innych znakomitych Artystów warszawskiego teatru. Obsada liczy ponad 50 osób, co gwarantuje niesamowite wrażenia. Reżyseria i kształt widowiska nadany przez Józefowicza powoduje, że cała widownia jest zaangażowana we wspólną zabawę. Reżyser prowadząc widowisko cały czas balansuje na krawędzi w swoich żartach politycznych, społecznych i twórczych. Zawsze jednak zna granicę dobrego smaku i bawi publiczność do łez. Podczas koncertu nie zabraknie takich piosenek jak „Prawy do lewego” w bałkańskiej aranżacji, „Wake me up before you go-go” z angielskim humorem czy elementów wieczoru rosyjskiego z latającymi aktorami w piosence „Jołoczki, sosinoczki”. Cały koncert potrwa około 2 godzin.

„Hity Buffo!” grane były wcześniej w Szczecinie i Poznaniu, publiczność była oczarowana, przeczytajcie zresztą sami:

„Rewelacyjny program, bardzo duży profesjonalizm Janusz Józefowicza w zakresie przygotowania i prowadzenia programu, wielkie brawa dla Nataszy Urbańskiej i wszystkich występujących”

„Super wieczór, super show , pełne ekspresji przedstawienie, polecam”

Na koncert obowiązują bezpłatne zaproszenia, które można odbierać w naszych kasach!

Miejski Dom Kultury