Na placu Wolności, od środy trwa Jarmark Świąteczny. Od dziś rusza także scena jarmarku ale naszej działalności nie ograniczymy tylko do nie. Swoimi działaniami i atrakcjami, wypełnimy niemal całą przestrzeń centrum miasta.

Zaczynamy już od o godz. 17.00. Na kameralnej scenie tuż obok Choinki, pojawią się młodzi wokaliści z pracowni muzycznych Mariny Nikoriuk oraz Sandry Jakubowiak, świnoujścianki od lat mieszkającej i pracującej w Szczecinie. W tym samym czasie, w namiotach będą trwały zajęcia plastyczne dla dzieci. Czekamy na Was do godz. 19.00!

Piątek to tylko przygrywka do tego, co czeka nas sobotę. Zaczynamy już o godz. 14.00 warsztatami z rzeźby lodowej. Ekipa ICE Team z Poznania, nie tylko opowie jak przygotowuje się taki rzeczy ale też dadzą pokaz swoich możliwości. Sam plac wypełni się szczudlarzami, kuglarzami i cyrkowcami. Tuż po zmroku, czeka nas pokaz ognia czyli tzw. fireshow. O 16.00 rozpocznie się koncert Jarka Wista, nazywanego przez niektórych polskim Frankiem Sinatrą. Klimat świąteczny – gwarantowany!

W niedzielę ponownie zapraszamy Was pod scenę. Tym razem zobaczymy zespoły prowadzone przez niezastąpioną Elżbietę Naklicką. Oprócz Miejskiego Chóru Dziewczęcego Logos, usłyszmy także zespoły Don – Don oraz Un Poco. Pod sceną – Fabryka Prezentów – taneczne animacje i warsztaty dla dzieci.

Nad wszystkim czuwał będzie Święty Mikołaj, rozdający słodycze. W tym czasie jego zaprzęg reniferów, będzie do Waszej dyspozycji!

Program Sceny Jarmarku Świątecznego:

21 grudnia 2018 (piątek), Plac Wolności

Godz. 17.00 Program muzyczny w wykonaniu solistów MDK, Pracownia wokalno artystyczna Mariny Nikoriuk oraz gości

Warsztaty plastyczny prowadzone przez instruktorów MDK

22 grudnia 2018 (sobota), Plac Wolności

Godz. 14.00 Rzeźbienie w lodzie połączone z warsztatami dla dzieci

Godz. 14.00 Program dla dzieci, animacje: pokaz fireshow, świąteczni szczudlarze,stacja cyrkowa (talerze, diabolo, żonglerka)

Godz. 16.00 Koncert Jarek Wist z zespołem

23 grudnia 2018 (niedziela), Plac Wolności

Godz. 13.00 Koncert w wykonaniu zespołu dziecięcego DIN DON, Un Poco oraz Miejskiego Chóru LOGOS

Godz. 14.00 Program dla dzieci „W fabryce prezentów” (taneczne animacje, warsztaty robienia ozdób choinkowych)

 

Skip to content