Naszą nadmorską tradycją stało się już to, że letni sezon koncertowy w Amfiteatrze rozpoczynamy 1 lipca. Nie inaczej będzie w tym roku. Na scenie gościć będziemy Roberta Janowskiego i zaproszonych przez niego artystów. Początek o godz. 20.00, bilety po 30 złotych!

Zapraszamy Was do Amfiteatru im. Marka Grechuty na muzyczną podróż Roberta Janowskiego i jego znakomitych przyjaciół. Koncert połączony ze wspólnym śpiewaniem z publicznością i zabawą piosenkami. Wystąpią Robert Janowski z zespołem, artyści znani Państwu z programu „Jaka To Melodia”: Magdalena Tul, Grzegorz Wilk, William Prestigiacomo oraz zaproszeni przyjaciele: Marcin Wyrostek z zespołem i fantastyczna grupa taneczna Santi Bello. Publiczność będzie mogła wziąć aktywny udział w przewidzianej wspólnej zabawie w amfiteatrze i na scenie. Gwarantowana znakomita zabawa i najwyższy poziom artystyczny!

Tuż przed koncertem poznamy laureatów corocznego Morskiego Turnieju Tenisowego Gwiazd.

1 lipca, godz. 20.00 Amfiteatr im. Marka Grechuty, ul. Chopina 30, bilety w cenie 30 pln do nabycia w kasach MDK oraz portalach www.kupbilecik.pl i www.kulturairozrywka.pl