Studium Instrumentalne MDK Świnoujście pod kierunkiem specjalisty/instruktora muzyki Barbary Okoń, serdecznie zaprasza na Popis Muzyczny swoich uczniów. Najbliższa niedziela, godz. 12.00 A gdzie? Ano na naszym fanpage'u na facebooku (klik).

W czasie koncertu posłuchamy utworów w wykonaniu: Lenki Zbyszewskiej, Nadii Rygielskiej, Izabelli Bednarskiej - pianino kl. I, Lenki Beleć, Wiktorii Blicharz - pianino kl. II, Pieluszczaka Nikodema i Mikołaja, Aleksandry Zabłockiej i Weroniki Lwow - pianino kl.III, Norberta Dmowskiego - gitara kl. I , Sochy Ewy, Kingi Ryś i Zosi Dębickiej - gitara kl. II , Karoliny Ludwiczak, Zuzanny Kowalewskiej i Szymona Tańskiego - gitara kl. młodzieżowa. W tym roku ze względu na pandemię koronawirusa, drugi semestr nauki roku kulturalnego 2019/2020 w Studium Instrumentalnym odbywał się zdalnie - ale uczniowie wspaniale wykorzystali ten trudny czas i nadal doskonalili swoje umiejętności gry . Zapraszamy do obejrzenia naszych wakacyjnych prezentacji w formie nagranych samodzielnie przez uczniów w swoich domach filmików Barbara Okoń. Uwaga - jeżeli nie zdążycie na godz. 12.00, to spokojnie - koncert będzie można oglądać również po tym terminie. Zapraszamy!